Головна » 2018 » Май » 15 » «Реверанс» - учасник Кубку Ліги танцю України
19:45
«Реверанс» - учасник Кубку Ліги танцю України

"РЕВЕРАНС" - УЧАСНИК КУБКУ ЛІГИ ТАНЦЮ УКРАЇНИ

Вихованці ансамблю спортивно- бального танцю «Реверанс» Центру естетичного виховання стали учасниками неймовірної події – Кубку Ліги танцю України, що проходив 12-13 травня в місті Києві.  У цьому танцювальному сезоні було дуже багато цікавого. Хтось здобув свою першу в житті медаль, хтось - Кубок, хтось зрозумів, що танці - це його шлях на все життя. Наші вихованці змагалися за першість серед майже 800 учасників з різних міст України. І звісно ж, повернулися додому з медалями.

У віковій категорії:

• «Діти Solo» 6-7 років - 4 бронзові медалі (Луппа Софія, Коваленко Єлизавета, Почерніна Софія, Гарбузова Маргарита) і 2 срібні (Скрипець Поліна і Шуляк Марина);
  • «Ювенали Solo» 8-9 років – 1 бронзову (Шарпан Олександра) та 1 срібну медаль (Григор Ксенія).

Трохи запекліша боротьба була між парами. Та саме наша пара учасників у категорії «Ювенали» 8-9 років Ревенко Іван та Борох Єлизавета змогли поборотися за першість у срібному фіналі та здобули перемогу.

Атмосфера та танцювальний драйв, які панували під час конкурсу будуть надихати і в майбутньому творчих дітей. Із нетерпінням чекаємо на початок нового танцювального сезону, щоб поборотися ще й за золото.

Переглядів: 729 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2