Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 25.06.2018, 19:20

Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 519
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Ми у Facebook
Поділитися
Головна » 2018 » Травень » 23 » Відбулось свято вшанування переможців олімпіад, конкурсів, МАН.
19:30
Відбулось свято вшанування переможців олімпіад, конкурсів, МАН.

"ХАЙ ЗІРКИ НЕ ГАСНУТЬ" (частина 1)

 

 

 

 

23 травня в глядацькій залі ЦЕВ «Юність» зібралися педагоги, гості і головні винуватці заходу - майбутня еліто української держави, талановита учнівська молодь міста Шостки.  Зібралися, щоб вшанувати її Величність Науку, учнів та вчителів, які вибороли призові місця на всеукраїнських та обласних етапах олімпіад, конкурсів, турнірів.

Цього дня вітали тих, хто зумів подолати перші труднощі на шляху до успіху і ще раз переконалися, що наші учні – це справжнє сузір’я розумних, талановитих та цікавих особистостей.

А запалили  ці зірки  мудрі наставники, Прометеї духу, які віддали  своїм учням частину свого серця, своєї  душі, своїх знань.

Урожай на освітянській ниві у цьому навчальному році дійсно дуже добрий:  маємо 23 переможці всеукраїнського рівня та 82 переможці обласних змагань.

Першими на олімпійський п’єдестал були запрошені учні, що вибороли кілька призових місць на обласному етапі. Церемонію нагородження проводила Наталія Сергейко, начальник управління освіти Шосткинської міської ради.

- 4 перемоги

  • Храмченко Анатолій, учень 9 класу ліцею, ІІ та ІІІ  місце на олімпіадах з фізики,  математики, інформаційних технологій, ІІІ місце в секції «Матеріалознавство» в МАН.

- 3 перемоги:

  • Стрибуль Ольга, учениця 10 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіадах з німецької мови та інформаційних технологій, ІІІ місце в секції «Німецька мова» в МАН.

- 2 перемоги:

  • Буйницька Руслана, учениця 8 класу ШСШ №1,  ІІІ місце на олімпіаді з хімії, ІІ місце в МАН серед учнів 6-8 класів.
  • Голосний Данило, учень 8 класу ШСШ №1, ІІІ місце на олімпіаді з трудового навчання, ІІІ місце в секції «Науково-технічна творчість та винахідництво» в МАН.
  • Гриценко Роман, учень 10 класу ліцею, ІІ місце в секції «Експериментальна фізика» в МАН та ІІІ місце на олімпіаді з астрономії.
  • Жук Катерина, учениця 10 класу ліцею, ІІ місце на міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, ІІІ місце на олімпіаді з української мови та літератури.
  • Клещенко Аліна, учениця 11 класу ліцею, ІІІ місце в секції «Теоретична фізика» в МАН та ІІІ місце на олімпіаді з математики.
  • Марченко Наталі, учениця 11 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з англійської мови та ІІІ місце в секції «Англійська мова» в МАН.
  • Мозгова Мар’я, учениця 11 класу ліцею, ІІІ місце на олімпіаді з історії та ІІІ місце в секції «Етнологія» в МАН.
  • Носенко  Олександр, учень 11 класу ШЗШ №8, ІІІ місце на олімпіаді з екології та ІІІ місце в секції «Екологія» в МАН.
  • Пуріс Катерина, учениця 10 класу гімназії, І місце на олімпіаді з англійської мови та ІІ місце з історії.
  • Сергійко Дар’я, учениця 8 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіадах з фізики та хімії.
  • Сидоренко Анастасія, учениця 9 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з німецької мови та ІІІ місце в секції «Літературна творчість» в МАН.
  • Синявська Євгенія, учениця 11 класу ліцею, ІІ місце на олімпіаді з інформаційних технологій, ІІ місце в обласному конкурсі з інформаційних технологій.
  • Фролова Каміла, учениця 8 класу ліцею, ІІ та ІІІ місце на олімпіадах з української мови і літератури та хімії.

Нагороджено  учнів, що вибороли по одному  призовому місцю на обласних змаганнях.

  • Додух Марія, учениця 10 класу ШСШ №1, І місце у всеукраїнському конкурсі учнівської творчості
  • Мамонт Юлія, учениця 8 класу ліцею, І місце на олімпіаді з математики.
  • Савченко Богдан, учень 9 класу ШЗШ №4, І місце в секції «Літературна творчість» в МАН
  • Шарамко Софія, учениця 11 класу ШСШ №1, І місце в секції «Мистецтвознавство» в МАН.
  • Бугайова Анна, учениця 11 класу ШЗШ №7, ІІ місце в секції «Мистецтвознавство» в МАН.
  • Маслій Мар’яна, учениця 10 класу гімназії, ІІ місце в секції «Українська мова» в МАН.
  • Мороз Владислав, учень 9 класу ліцею, ІІ місце в секції «Охорона довкілля» в МАН.
  • Павленко Марія, учениця 6 класу гімназії, вихованка станції юних техніків, ІІ місце в МАН серед учнів 6-8 класів.
  • Талан Максим, учень 11 класу ШЗШ №5, ІІ місце на олімпіаді з хімії.
  • Худякова Анастасія, учениця 6 класу ШСШ №1, вихованка станції юних техніків, ІІ місце в МАН серед учнів 6-8 класів.
  • Шевченко Владислав, учень 10 класу ШСШ №1, ІІ місце на олімпіаді з біології.
  • Бабатіна Ярослава, учениця 11 класу гімназії, ІІІ місце в секції «Українська мова» в МАН.
  • Бандуріна Валентина, учениця 10 класу ШЗШ №8, ІІІ місце в секції «Зарубіжна література» в МАН.
  • Берднікова Катерина, учениця 8 класу ліцею, ІІІ місце з географії.
  • Бойко Микита, учень 10 класу гімназії, ІІІ місце з німецької мови.
  • Борбат Ілля, учень 8 класу ліцею, ІІІ місце з хімії.
  • Брова Оксана, учениця 8 класу ліцею, ІІІ місце з української мови та літератури.
  • Буракова Марія, учениця 9 класу ШЗШ №7, ІІІ місце російської мови та літератури.
  • Бурлик Ігор, учень 8 класу ШЗШ №8, ІІІ місце з інформаційних технологій.
  • Власюк Валерія, учениця 10 класу ліцею, ІІІ місце з англійської мови.
  • Волинець Кирило, учень 8 класу ліцею, ІІІ місце з математики.
  • Гайдук Дарина, учениця 10 класу ліцею, ІІІ місце в секції «Правознавство» в МАН.
  • Гончаров Андрій, учень 9 класу ліцею, ІІІ місце в секції «Хімія» в МАН.
  • Гордієнко Катерина, учениця 10 класу гімназії, ІІІ місце з англійської мови.
  • Рибалко Анна, учениця 9 класу ШСШ №1, ІІІ місце в секції «Охорона довкілля» в МАН.
  • Єрьоменко Ольга, учениця 11 класу ліцею, ІІІ місце з економіки.
  • Ільєнко Дмитро, учень 11 класу ШСШ №1, ІІІ місце з біології.
  • Ковтун Назар, учень 8 класу ліцею, ІІІ місце з історії.
  • Лисиця Аміна, учениця 11 класу гімназії, ІІІ місце в секції «Мистецтвознавство» в МАН.
  • Матлай Софія, учениця 10 класу гімназії, ІІІ місце з англійської мови.
  • Мірошніченко Анастасія, учениця 10 класу ШЗШ №9, ІІІ місце з правознавства.
  • Нужна Анастасія, учениця 10 класу ліцею, ІІІ місце з географії.
  • Панасевич Артем, учень 9 класу ШЗШ №11, ІІІ місце з хімії.
  • Петров Данило, учень 11 класу ШЗШ №7, ІІІ місце в секції «Екологічно безпечні технології» в МАН.
  • Печко Дарія, учениця 9 класу гімназії, ІІІ місце в секції «Педагогіка» в МАН.
  • Плахотя Владислава, учениця 11 класу ШСШ №1, ІІІ місце з російської мови та літератури.
  • Походенко Олексій, учень 10 класу ліцею, ІІІ місце з математики.
  • Савченко Ростислав, учень 8 класу ШЗШ №8, ІІІ місце в секції «Прикладна математика» в МАН.
  • Скрипка Анастасія, учениця 8 класу ШЗШ №5, ІІІ місце з хімії.
  • Скрипка Владислав, учень 7 класу ШСШ №1, вихованець станції юних натуралістів, ІІІ місце в МАН серед учнів 6-8 класів.
  • Стеценко Мілана, учениця 11 класу гімназії, ІІІ місце в секції «Англійська мова» в МАН.
  • Субот Олеся, учениця 10 класу ШСШ №1, ІІІ місце в секції «Медицина» в МАН.
  • Тригубченко Анастасія, учениця 11 класу ШСШ №1, ІІІ місце з географії.
  • Уткіна Ксенія, учениця 9 класу гімназії, ІІІ місце з англійської мови.
  • Чайка Тетяна, учениця 9 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІІ місце з біології.
  • Шарий Іван, учень 10 класу гімназії, ІІІ місце з історії.

 Запросили  на сцену переможців обласного етапу змагань з усного рахунку «Прангліміне – 2018»

  • Богославський Ярослав,  учень 3 класу ШСШ №13, І місце
  • Петренко Анастасія, учениця 7 класу ШЗШ №8, І місце
  • Вєтоха Дмитро, учень 3 класу ШСШ №13, ІІ місце
  • Голуб Максим, учень 9 класу ліцею, ІІ місце
  • Гмирко Дарія, учениця 3 класу ШСШ №13, ІІІ місце
  • Спиридонов Дмитро, учень 11 класу ШЗШ №6, ІІІ місце

Нагороджено майбутніх письменників, переможців обласного літературного конкурсу «Проба пера» та  «Моя Україна – соборна, вільна, неподільна».

  • Саламов Еміль, учень 3 класу ШЗШ №12, Гран-прі.
  • Загородня Аліна, учениця 3 класу ШЗШ №12, І місце в номінації «Поезія», ІІ місце в номінації «Проза».
  • Березовий Ярослав, учень 8 класу ШЗШ №6, вихованець ЦЕВ, І та ІІІ місце  у двох конкурсах.
  • Моторіна Дар’я, учениця 6 класу ліцею, І місце.
  • Савченко Богдан, учень 9 класу ШЗШ №4, І місце.
  • Лисенко Світлана, учениця 9 класу ШЗШ №7, ІІ місце.
  • Князева Дар’я, учениця 7 класу ШЗШ №11, ІІІ місце.
  • Слєсарева Надія, учениця 9 класу ШСШ №1, ІІІ місце.
  • Сидоренко Анастасія, учениця 9 класу гімназії, ІІІ місце.
  • Сиденко Марія, учениця 8 класу ШЗШ №9, ІІІ місце.
  • Тимошик Марія, учениця  9 класу ШСШ №1, ІІІ місце.

Цього вечора  віддали шану і подяку тим, хто підготував молоде покоління до самостійного життя:  мудрим, добрим, талановитим педагогам, які  з року в рік ведуть своїх учнів до нових  перемог та звершень і залишаються для дітей вічним взірцем краси та людяності.

Церемонію нагородження педагогів провела Ніна Олексіївна Сиваєва, заступник міського голови.

Першими для нагородження були запрошені педагоги, учні яких посіли кілька призових місць на обласних змаганнях:

5 переможців

  • Білясник Михайло Дмитрович, учитель української мови та літератури гімназії, 5 переможців.

4 переможці

  • Безлюдний Сергій Володимирович, учитель математики ШНВК:СШ-ліцей, 4 переможці.
  • Курносенко Ольга Василівна, учитель фізики ШНВК:СШ-ліцей, 4 переможці.

3 переможці

  • Богданова Валентина Олексіївна, учитель української мови та літератури ШСШ №1, 3 переможці.
  • Гутак Інна Олександрівна, учитель хімії ШНВК:СШ-ліцей, 3 переможці.
  • Ковальов Володимир Олександрович, учитель німецької мови гімназії, 3 переможці.
  • Коляденко Ірина Миколаївна, учитель географії та економіки ШНВК:СШ-ліцей, 3 переможці.
  • Передрій Жанна Миколаївна, учитель математики ШНВК:СШ-ліцей, 3 переможці.
  • Пилипенко Наталія Миколаївна, учитель біології ШСШ №1, 3 переможці.
  • Суптельна Світлана Олександрівна, учитель географії та економіки ШНВК:СШ-ліцей, 3 переможці.

2 переможці

  • Бацура Олександра Єгорівна, учитель біології ШНВК:СШ-ліцей, 2 переможці.
  • Грибань Ірина Миколаїна, учитель англійської мови гімназії, 2 переможці.
  • Гриценко Галина Іванівна,  учитель української мови та літератури ШЗШ №4, 2 переможці.
  • Денисенко Олена Олександрівна, учитель англійської мови гімназії, 2 переможці.
  • Доник Тетяна Володимирівна, учитель української мови та літератури ШНВК:СШ-ліцей, 2 переможці.
  • Дубровна Тетяна Іванівна, учитель української мови та літератури ШНВК:СШ-ліцей, 2 переможці.
  • Зубко Володимир Павлович, учитель історії та правознавства гімназії, 2 переможці.
  • Кияненко Валентина Володимирівна, учитель початкових класів ШЗШ №12, 2 переможці.
  • Кузьменко Олена Миколаївна, учитель німецької мови гімназії, 2 переможці.
  • Міняйло Наталія Іванівна, учитель біології ШЗШ №8, 2 переможці.
  • Моторна Ольга Михайлівна, учитель української мови та літератури ШНВК:СШ-ліцею, 2 переможці.
  • Поправко Наталія Миколаївна, учитель української мови та літератури ШНВК:СШ-ліцею, 2 переможці.
  • Прищепа Світлана Геннадіївна, учитель хімії ШЗШ №5, 2 переможці.
  • Стегайло Тетяна Анатоліївна, керівник гуртка ЦЕВ, 2 переможці.
  • Таранова Тетяна Юріївна, учитель фізики ШНВК:СШ-ліцей, 2 переможці.
  • Тверезовський Віталій Трохимович, керівник гуртка станції юних техніків, 2 переможці.
  • Чернишова Наталія Григорівна, учитель початкових класів ШСШ №13, 2 переможці.
  • Шундрик Олег Іванович, учитель правознавства ШНВК:СШ-ліцею, 2 переможці.

Далі буде...

Переглядів: 126 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Наше місто
Погода в Шостці
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2018