Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 19.01.2019, 11:30

Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 534
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Ми у Facebook
Поділитися

Літнє оздоровлення

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЛІТНЬОГО ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

За оперативними даними влітку 2013 року заплановано функціонування 727 закладів оздоровлення та відпочинку, з них:

  • 23 позаміських закладів оздоровлення (1-санаторного типу: дитячий позашкільний заклад-дитячий заклад санаторного типу «Ровесник» управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації) (додається).
  • 647 пришкільних та профільних таборів;
  • 50 таборів праці та відпочинку;
  • 6 наметових містечок, з них 1 – Сумський обласний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку – табір «Сузір’я».

Протягом останніх років набуває значної популярності та реалізації в регіоні альтернативних форм оздоровлення та відпочинку, використання інноваційних методик і кращих європейських практик надання оздоровчих та відпочинкових послуг. В області широко проводить свою діяльність Сумський обласний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку – табір «Сузір’я» при комунальній установі Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання». Середня вартість путівки до табору «Сузір’я» у 2012 році склала 1100 гривень за 14 днів. Фінансова доступність наметових таборів зовсім не означає зменшення вимог до безпеки конструкцій або санітарних норм утримання, навпаки, щороку вдосконалюється система організації діяльності наметових таборів у всіх напрямках їх функціонування. Табір дотримується вимог наказу МОЗ України від 07.02.2012 № 89 «Про затвердження Державних санітарних норм та правил влаштування, утримання та організації режиму діяльності дитячих наметових містечок».

За І квартал 2013 року в державних підприємствах України «Міжнародний дитячий центр «Артек» та «Український дитячий центр «Молода гвардія» оздоровлено 100 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

З метою забезпечення організованого оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей, учнівської та студентської молоді Сумською обласною державної адміністрацією проводяться необхідні організаційні заходи щодо підготовки до літньої оздоровчої кампанії 2013 року.

Видано доручення голови Сумської обласної державної адміністрації від 03.12.2012 № 15 «Про підготовку до оздоровчої кампанії 2013 року».

Рішенням сесії Сумської обласної ради від 22.02.2013 року затверджено Обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2013 рік. Аналогічні програми приймаються в містах та районах області.

Видано постанову головного державного санітарного лікаря Сумської області від 14.03.2013 №1 «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя дітей в оздоровчих закладах області в 2013 році».

Заступником голови Сумської обласної державної адміністрації проведено обласну відеоселекторну нараду з питань підготовки до оздоровчо-відпочинкової кампанії 2013 року. За результатами проведеної наради дані відповідні доручення.

Сумською обласною радою профспілок проведено обласний семінар для директорів позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

За прогнозними показниками для проведення літньої оздоровчої кампанії 2013 року заплановано використати 28 641,9 тис. гривень.

Обласною програмою оздоровлення та відпочинку дітей на 2013 рік передбачено з обласного бюджету на заходи з літнього оздоровлення та відпочинку дітей 3 303,7 тис. гривень. Управлінням у справах сім’ї, дітей і молоді Сумської обласної державної адміністрації здійснено розподіл коштів обласного бюджету (1 256,00 тис. гривень) між містами та районами області для закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку до закладів оздоровлення та відпочинку області, відповідно до кількості дітей шкільного віку, які проживають на підвідомчих територіях (рішення сесії Сумської обласної ради від 19.04.2013).

Згідно з даними Головного фінансового управління Сумської обласної державної адміністрації станом на 01.05.2013 обсяги видатків на оздоровлення та відпочинок дітей місцевих та районних бюджетів складають 8 975,9 тис. гривень.

Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності передбачено спрямувати на фінансування оздоровлення дітей у закладах оздоровлення та відпочинку області та України 7 956,00 тис. гривень. Часткове відшкодування вартості путівки у 2013 році складає 882,00 гривень до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Сумської області. Для придбання путівок за повну вартість для оздоровлення дітей області на Південному узбережжі Чорного моря передбачено 4 000,00. тис. гривень.

У 2013 році послугами з оздоровлення та відпочинку планується забезпечити 60 578 дітей (у 2012 році 57 183 дитини), що становить 55,4% від загальної кількості дітей віком від 7 до 17 років (109 283 дитини, за даними державної служби статистики України станом на 01.01.2012 року).

 

В Шостці цього року старт оздоровчої кампанії намічений на 27 травня. Планується відкрити 14 пришкільних, 8 профільних і 1 наметовий табір, а також 11 таборів праці та відпочинку. Відкриття заміських таборів, «Лісового» і «Світлого», заплановано на 6-е і 18-е червня відповідно. Як розповіла начальник Шосткінського міськрайонного управління держсанепідслужби  Інна Баглай, на території табору «Світлий» вже проводиться прибирання, її очищають від сухого листя та аварійних дерев. Також проводиться обробка, спрямована на знищення кліщів. Підготовчі роботи ведуться в спальних корпусах, облаштовується їдальня.  Йде налагодження системи водопостачання.

Тематична зміна «Юність» наметового табору «Сузір'я»  традиційно організована  Центром естетичного виховання Шосткинської міської ради.  

З 25 червня по 8 липня 2013 року на березі річки Десна у дуже мальовничому куточку ліса «Петровські редути»  знову пролунають дитячі веселі голоси і майже 100  дітлахів, вихованців ЦЕВу, приїдуть у свій улюблений табір.


  

ПРОФІЛЬНИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР «СУЗІР'Я», ТЕМАТИЧНА ЗМІНА «ЮНІСТЬ»

 

Центром естетичного виховання Шосткинської міської ради було організовано та проведено тематичну зміну «Юність» наметового табору «Сузір'я» для дітей, вихованців творчих колективів ЦЕВ з 21 червня по 4 липня 2012 року. Вже в двадцятий раз на березі річки Десна, в дуже мальовничому містечку « Петровські редути »лунають дитячі веселі голоси. Всього в таборі відпочило 102 дитини з Шостки та Шосткинського району.

Організаторами тематичної зміни «Юність» були Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання», Шосткинська міська рада, Центр естетичного виховання м. Шостка.

Ще за кілька днів до приїзду на місце розташування табору підлітків працівники ЦЕВ разом з добровільними помічниками, працівниками виконкому, Шосткинського лісгоспу та батьками почали розбивати табір (встановлювати намети, огороджувати територію, облаштовувати їдальню, місце для купання). Після того, як місце проживання було підготовлено, відбувся офіційний заїзд дітей, учасники табору були розбиті на загони. У кожного загону була своя назва, свій девіз, своя пісня. За весь період відпочинку профільного табору були проведені ігри на знайомства, спортивні заходи (футбол, волейбол, пляжний волейбол, веселий піонербол), були проведені веселі естафети між загонами табору, рухливі ігри, ігри на воді. Також були проведені культурно-масові заходи, різні конкурси (конкурс «Боді-арт», конкурс фігур з піску, День Нептуна, День піратів, День індіанців, конкурсно-розважальна програма «Міс Ягуня», День туриста, День казки та інші). Також крім рухливих ігор були і інтелектуальні ігри («Брейн-ринги», «Поле чудес». Щовечора були організовані посиденьки біля багаття, діти виконували пісні, також були проведені дискотеки («Водне паті», боді-арт та інші). Центром естетичного виховання були організовані атракціони для дітей, де вони могли порозважатися на батутах, які були привезені та встановлені прямо на березі річки і подивитися кінофільми, стати активними вболівальниками «Євро 2012» прямо в лісі під відкритим небом. Міжрайцентром зайнятості населення і «Клінікою дружньою для молоді» в один з днів були проведені тренінги мобільним центром для профорієнтації на тему здорового способу життя та тематикою "Що таке щастя".

Особливу увагу на відпочинок дітей було звернено не тільки працівниками табору, а й депутатами міської ради. В гостях були Гончар Т.А., Субтельна С.О., Беляснік В.І., Бугаков С.І., мер міста Нога Н. П., його заступник Сиваєва Н.О., керуюча справами виконкому Кравченко О.М., начальник управління освіти Наймитенко А.М. і начальник управління у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації Лата О.Ю., які не тільки відвідали дітей у таборі, а й поспілкувалися з ними, вручили свої призи за активну участь у змаганнях і надавали всіляку допомогу в організації життя табору.

Також були нагороджені дипломами за активну участь у житті табору: директор табору В. Кисельов, старший вихователь Ющенко Н.І., вихователі загонів Владикіна В.В., Ружанська О.В., Легейда І.Ф., медпрацівник Тарасенко С.А. Особливу подяку висловили всім кухарям, які готували смачну їжу та керівнику депутатської фракції Партії регіонів в Шосткинській міській раді Слизовській Г.А. за організацію забезпечення якісними продуктами харчування для дітлахів табору. Всі учасники табору отримали від організаторів пакети із солодощами.

Керівником гуртка «Юний десантник» КФЮП «Патріот» Гроно В.М.. була проведена військово-патріотична гра «Зірниця», діти пройшли смугу перешкод, підготовлену своїми руками за допомогою дорослих. Хлопцям були створені умови для того, щоб вони відчули себе господарями табору, перевірили свої сили і здібності: вони самі прибирали територію табору, планували своє дозвілля, заготовляли дрова для вечірніх багать. Для деяких з них саме тут відбувається спілкування з дорослими на рівних. Саме тут вони бачать, що можна спілкуватися, довіряючи, поважати один одного.


                        Фото тут

Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Наше місто
Погода в Шостці
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2019